Get Adobe Flash player
The Awesome Welles
The Awesome Welles
Fredag 19. december kl. 21:00
Turn On Tina
Turn On Tina
Lørdag 20. december kl. 21:00
Von Dü
Von Dü
Tirsdag 23. december kl. 20:00
Blues Brothers Souvenir
Show
Blues Brothers Souvenir Show
Fredag 26. december kl. 20:00
Blues Brothers Souvenir
Show
Blues Brothers Souvenir Show
Lørdag 27. december kl. 20:00
Postens New Year Battle
2015
Postens New Year Battle 2015
Lørdag 3. januar kl. 21:00
Easy Livin´
Easy Livin´
Fredag 9. januar kl. 21:00
Bernhoft (NO)
Bernhoft (NO)
Fredag 16. januar kl. 21:00
Barbara Moleko
Barbara Moleko
Torsdag 22. januar kl. 20:00
Battle Of The Bands 2015
Battle Of The Bands 2015
Lørdag 24. januar kl. 21:00
Metal Mekka
Metal Mekka
Søndag 1. februar kl. 19:00
Wolfstone (SCO)
Wolfstone (SCO)
Tirsdag 3. februar kl. 20:00
Kristian Lilholt - Land - Live
Kristian Lilholt - Land - Live
Onsdag 4. februar kl. 20:00
Skullclub
Skullclub
Fredag 6. februar kl. 21:00
De Eneste To
De Eneste To
Lørdag 7. februar kl. 21:00
Young Flowers Reunion
Young Flowers Reunion
Torsdag 12. februar kl. 20:00
Nordisk 2015
Nordisk 2015
Fredag 13. februar kl. 21:00
Timemachine
Timemachine
Lørdag 14. februar kl. 12:00
Solbrud
Solbrud
Lørdag 14. februar kl. 21:00
Patrick Dorgan
Patrick Dorgan
Fredag 20. februar kl. 21:00
Lucer + Sea + The Boy That
Got Away
Lucer + Sea + The Boy That Got Away
Lørdag 21. februar kl. 21:00
Clemens
Clemens
Torsdag 26. februar kl. 20:00
Hayseed Dixie (US)
Hayseed Dixie (US)
Onsdag 4. marts kl. 20:00
Scarlet Pleasure
Scarlet Pleasure
Lørdag 7. marts kl. 21:00
Simple Minds (SCO)
Simple Minds (SCO)
Onsdag 11. marts kl. 20:00
Dúné
Dúné
Lørdag 14. marts kl. 21:00
UKENDT KUNSTNER & 
S!VAS
UKENDT KUNSTNER & S!VAS
Torsdag 19. marts kl. 20:00
The Wombats (UK)
The Wombats (UK)
Lørdag 21. marts kl. 21:00
Jokeren
Jokeren
Fredag 27. marts kl. 21:00
MellemFinga´Muzik
MellemFinga´Muzik
Lørdag 28. marts kl. 21:00
King King (UK)
King King (UK)
Onsdag 1. april kl. 20:00
Pink Floyd Project
Pink Floyd Project
Fredag 3. april kl. 21:00
Dorthe Gerlach
Dorthe Gerlach
Lørdag 4. april kl. 21:00
Daniel Lanois (CAN)
Daniel Lanois (CAN)
Onsdag 8. april kl. 20:00
Bottled In England + Sekuoia
Bottled In England + Sekuoia
Torsdag 9. april kl. 20:00
TopGunn
TopGunn
Fredag 10. april kl. 21:00
Thorbjørn Risager & The
Black Tornado
Thorbjørn Risager & The Black Tornado
Lørdag 11. april kl. 21:00
Freak Kitchen (SE)
Freak Kitchen (SE)
Fredag 17. april kl. 21:00
Joey Moe
Joey Moe
Lørdag 18. april kl. 21:00
Electric Guitars
Electric Guitars
Torsdag 7. maj kl. 20:00
Ginman / Eivør
Ginman / Eivør
Lørdag 9. maj kl. 21:00
Mudhoney (US)
Mudhoney (US)
Søndag 10. maj kl. 20:00
Østkyst Hustlers
Østkyst Hustlers
Fredag 15. maj kl. 21:00
Easy Livin´
Fredag
9. jan
kl. 21:00

Easy Livin´

Uriah Heep Hyldest

Rock
Bernhoft (NO)
Fredag
16. jan
kl. 21:00

Bernhoft (NO)

Singer-Songwriter
Køb billet her
Barbara Moleko
Torsdag
22. jan
kl. 20:00

Barbara Moleko - UDSOLGT

Siddekoncert

Pop
Kristian Lilholt - Land - Live
Onsdag
4. feb
kl. 20:00

Kristian Lilholt - Land - Live

Musik/Lyrik/Film
Køb billet her
Skullclub
Fredag
6. feb
kl. 21:00

Skullclub

Tro, Håb & Knojern

Rock/Folk/Punk
Køb billet her
Young Flowers Reunion
Torsdag
12. feb
kl. 20:00

Young Flowers Reunion

Psychedelic/60´er rock
Køb billet her
Solbrud
Lørdag
14. feb
kl. 21:00

Solbrud

Gaffa-Prisen 2014 - Årets Danske Hardrock-Udgivelse

Atmospheric black metal
Køb billet her
Patrick Dorgan
Fredag
20. feb
kl. 21:00

Patrick Dorgan

Ny dansk soullyd

Soul
Køb billet her
Clemens
Torsdag
26. feb
kl. 20:00

Clemens

Hip Hop
Køb billet her
Scarlet Pleasure
Lørdag
7. mar
kl. 21:00

Scarlet Pleasure

Pop/RnB
Køb billet her
Dúné
Lørdag
14. mar
kl. 21:00

Dúné

Indie/Electro/Rock
Køb billet her
The Wombats (UK)
Lørdag
21. mar
kl. 21:00

The Wombats (UK)

Lyden af Liverpool...

Indie/Pop/Rock
Køb billet her
Jokeren
Fredag
27. mar
kl. 21:00

Jokeren

Hip Hop
Køb billet her
MellemFinga´Muzik
Lørdag
28. mar
kl. 21:00

MellemFinga´Muzik

Dybde & Slagkraft

Hip Hop
Køb billet her
King King (UK)
Onsdag
1. apr
kl. 20:00

King King (UK)

Blues
Køb billet her
Dorthe Gerlach
Lørdag
4. apr
kl. 21:00

Dorthe Gerlach

Solo

Pop
Køb billet her
Bottled In England + Sekuoia
Torsdag
9. apr
kl. 20:00

Bottled In England + Sekuoia

Dobbeltkoncert

Electronic/Drum´n´Bass
Køb billet her
TopGunn
Fredag
10. apr
kl. 21:00

TopGunn

Dancehall/Pop
Køb billet her
Freak Kitchen (SE)
Fredag
17. apr
kl. 21:00

Freak Kitchen (SE)

Progressive Metal
Køb billet her
Joey Moe
Lørdag
18. apr
kl. 21:00

Joey Moe

Pop
Køb billet her
Mudhoney (US)
Søndag
10. maj
kl. 20:00

Mudhoney (US)

supp. Barton Carroll

Grunge/Punk/Rock
Køb billet her
Posten - Østre Stationsvej 35 - 5000 Odense C - tel. +45 66 13 60 20 -